Promocja Wiosenna 2017! Wymiana opon już od 39zł ,kontrola geometrii kół tylko 9,99 zł.!! Zapraszamy do CENTRUM MOTORYZACJI przy ulicy Przemysłowej 30 b. PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE, CZYNNE 7-20 sobota 8-15 Z ostatniej chwili. Zrób przegląd rejestracyjny i odbierz talon na paliwo LPG,Pb,ON.

Naprawy pojazdów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą naprawy pojazdów oraz zakresu usług. 

 

Nasza firma należy do europejskiej sieci niezależnych serwisów samochodowych. W ramach AD SERWIS obsługujemy wszystkie marki pojazdów. Zapewniamy wysoką jakość, przystępne ceny oraz międzynarodową gwarancję na usługi. Potwierdzenie napraw i zamontowanych części, Klient otrzymuje w książce serwisowej, która jest jednolita w całej sieci.
Nasz serwis  wyposażony jest  w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy.
Na szczególną uwagę zasługuje tester diagnostyczny KTS BOSCH  do diagnozowania usterek elektronicznych, a także nowoczesne stanowisko do obsługi klimatyzacji samochodowych VALEO CLIM PRO. Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wysoko wykwalifikowanych mechaników oraz doświadczony nadzór techniczny. Fachowość i profesjonalizm, to kluczowe określenia postawy mechaników z AD SERWIS BEDMOT.
Wysoki poziom wykonywanych usług doceniły również firmy z Niemiec. Nasze kontakty doprowadziły do współpracy z firmą Pana Theodora Waltera ze Stuttgartu. Dla tej firmy wykonujemy kompleksowe naprawy luksusowych  samochodów sportowych i busów. To sprawia że mamy do czynienia z markami rzadko spotykanymi  w Polsce – Porsche, Maserati, Toyota MR2  i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

Serwisujemy duże auta dostawcze i ciężarowe bez ograniczenia wysokości.

Regulacja geometri kół w TECHNOLOGI 3D

  

Projekt został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Mapa strony

Licznik odwiedzin

Dzisiaj113
Wczoraj117
Ostatni tydzień528
Wszystkie1278966