Promocja Wiosenna 2017! Wymiana opon już od 39zł ,kontrola geometrii kół tylko 9,99 zł.!! Zapraszamy do CENTRUM MOTORYZACJI przy ulicy Przemysłowej 30 b. PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE, CZYNNE 7-20 sobota 8-15 Z ostatniej chwili. Zrób przegląd rejestracyjny i odbierz talon na paliwo LPG,Pb,ON.

Informacje o firmie

 

 Uwaga!! Uruchomiliśmy dla Państwa zupełnie

nową stronę internetową

Koniecznie zajrzyj na www.bednarczyk.bosch-service.pl  

Przeczytaj "porady dla kierowców", dowiedz się

o aktualnych promocjach.

Ta strona z pewnością cie zainteresuje. Zapraszamy

 

     Firma Bedmot powstała w 1996 r. Została ona założona przez Tadeusza Bednarczyka przy dużym udziale jego trzech synów Grzegorza,Piotra i Pawła. Początkowo głównym profilem działalności była sprzedaż części samochodowych.
Szybki rozwój firmy zaowocował powstaniem w 2000 roku drugiej placówki handlowej,(podpisanie umowy z AD Polska  na dystrybucję części)a już rok później otwarciem nowoczesnego serwisu w Bełżycach. W 2001 roku serwis dostał autoryzację Autodistribution International (jako pierwszy w województwie lubelskim). Jesienią tego samego roku po przebytych szkoleniach technicznych zostaliśmy autoryzowanym serwisem Valeo Clim Service, a także Valeo Expert. W roku 2007 przystąpilśmy do sieci BOSCH AUTOMOTIV. 
Od roku 2003 jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym Centra i Exide.

W roku 2013 uzyskaliśmy autoryzację Bosch Car Service.

BoschCar Service jest największą na świecie  siecią niezależnych warsztatów samochodowych. Sieć Bosch Car Serwice to odpowiedź na oczekiwania klientów, poszukujących bardziej atrakcyjnej cenowo alternatywy dla ASO, szczególnie w przypadku napraw pogwarancyjnych.

Bosch Car Service to:

  • Kompleksowe usługi w dziedzinie napraw samochodów. Pełen zakres oferowanych usług, obsługa wszystkich marek,
  • Doskonałe zaopatrzenie w części zamienne – wszystko to sprawia, że Bosch Car Service jest doskonałym rozwiązaniem dla Klientów którzy dbają zarówno o swój cenny czas jak i zasobność portfela.
  • Gwarancja jakości wykonywanych usług potwierdzona certyfikatem sygnowanym przez Bosch. Proces weryfikacji placówek pod kątem jakości świadczonych usług przed przystąpieniem do sieci BCS oraz regularny monitoring placówek należących do sieci, daje pewność zachowania właściwego poziomu jakości.
  • Pewność i bezpieczeństwo świadczonych usług. Naprawy dokonywane w placówkach BCS objęte są  gwarancją,
  • Profesjonalizm. Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętności personelu, w połączeniu z ofertą najwyższej jakości części czołowych producentów, pozwala warsztatom Bosch Car Service stawić czoła nawet najbardziej zaawansowanym technologicznie naprawom.

 

dsc037302010

bok 10

phoca thumb l 201110121467

W naszej pracy kierujemy się dobrem Klienta i gotowi jesteśmy elastycznie dostosować swe działania do indywidualnych wymagań. 

Mapa strony

Licznik odwiedzin

Dzisiaj110
Wczoraj117
Ostatni tydzień525
Wszystkie1278963